Peeling kawitacyjny - Le Fleur studio kosmetyki profesjonalnej Kasia Kobryn

Idź do spisu treści

Menu główne:

Peeling kawitacyjny

ZABIEGI

,
,

 

Peeling Kawitacyjny
      
       
Bardzo popularnym zabiegiem oczyszczającym skórę jest peeling kawitacyjny. Wykonywany jest on za pomocą specjalnego urządzenia , nazywanego skin cleaner’em
Kawitacja nie tylko leczy, ale także poprawia wygląd naszej cery. Wykonanie tego zabiegu poprawia mikrokrążenie, oczyszcza skórę z warstwy martwego naskórka, ale także usuwa zalegająca w porach skóry sebum.

      Zastanawiasz się pewnie czym peeling kawitacyjny różni się od klasycznego peelingu. Oba zabiegi mają na celu złuszczenie martwego naskórka, przez co uzewnętrznia się młoda, zdrowa warstwa skóry. Kawitacja dale lepsze efekty ponieważ ultradźwiękowa technologia pozwala docierać bardziej w głąb skóry niż w przypadku zwykłego rodzaju peelingu.
Zabieg ten ma bardzo szerokie zastosowanie, głównie ze względu na to, że odbywa się on bez wewnętrznej interwencji chirurgicznej. Dlatego też doskonale nadaje się on dla osób, które posiadają wrażliwą, delikatną skórę. Najlepsze efekty osiągniemy stosując go regularnie, średnio raz na miesiąc.
Peeling kawitacyjny jest też doskonałą formą zwalczania uporczywego dla bardzo wielu osób trądziku. Dogłębne oczyszczenie skóry pozwoli nam wyzbyć się trądziku na bardzo długi czas.

W
skazania do wykonania tego zabiegu:

* trądzik
* zmarszczki
* cellulite
* skóra zniszczona poprzez palenie tytoniu
* sinienia i opuchlizna w okolicy oczu
* słabo odżywienia skóra
* regeneracja skóry
* przebarwienia

 
 
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego